Καλησπέρα σε όλους παιδια.σε αυτό το άρθρο θέλω να αναφέρω κάτι που έμαθα εχθές όπου δεν εχω χασω κάτι απο αυτό στην χειρότερη απλά δεν θα κερδίσω.οπως και εσείς.εχει δημιουργηθεί ενα site όπου ειναι ακριβώς όπως το Facebook και εχει μέσα ενσωματωμένο προγράμμα της google (play store) οπότε θεωρώ ότι ότι ειναι μια σοβαρή εταιρία όπου αρχίζει να χτυπάει το Facebook.το κίνητρο που σας δινει αυτή η εταιρία για να κάνετε μια απλά έγγραφη ειναι πως περνετε αυτόματα μια μετοχή της εταιρίας και για κάθε μέρα όπου θα κάνετε login θα περνάτε άλλη μια αυτό ισχύει για ακομα 2.5 μήνες.επισης με το που κάνετε έγγραφη αριστερά θα εχει μια επιλογή όπου θα λέει gas-world θα την επιλέξετε και θα πατήσετε ενεργοποίηση τότε θα πιστωθει αυτόματα η πρωτη σας μετοχή στην εταιρία.απο εκει θα μπορείτε να προσκάλεστε φίλους σας απο έναν συγκεκριμένο σύνδεσμο που σας δίνουν και να πάρετε ακομα περισοτερες μετοχές.οι μετοχές θα κοστολογηθουν μόλις τελειώσει αυτή η καμπάνια προωθησης(2.5 μήνες)μέχρι στιγμής η μια μετοχή πουλιέται 30€ η αν δεν θέλετε να την πουλήσετε εχει μηνιαία πίστωση 2.70€.οσο περισσότερος κόσμος μπαίνει τόσο πέφτει η τιμή πώλησης τις μετοχής αλλα αβεβαινει η τιμή της μηνιαίας πίστωσης.εξαλου είστε αναγκασμένοι να κρατήσετε της μετοχές μέχρι ο τέλος τις καμπάνιας προώθησης της ιστοσελίδας.ο σύνδεσμος που μπορείτε να κάνετε έγγραφη ειναι ο εξής: https://www.globallshare.com/el/2384338.html

πιστεύω αξίζει να πάρετε τουλάχιστον την μια μετοχή που δικαιούστε και ποτέ δεν ξερεις.οπως και με το Facebook όπου τα παιδια θέλανε να κάνουνε grafity στα γραφεία όταν ξεκινούσαν το Facebook και δεν είχαν λεφτά να πληρώσουνε και τους δώσανε το 2% οπου μετα πουληθηκε αξίας πολλών ευρω.Ευχαριστω για τον χρόνο σας ελπίζω να μην παρεξήγηθω.οτι απορίες μπορείτε να μ στείλετε οτι θέλετε.πιθανοτατα να ειναι και απατη αυτο κανεις δεν το ξερει εφοσον δεν θελει χρονο και δεν κοστιζει μπορειται να εγγραφειτε....εαν εγγραφειτε κατω απο εμενα εγω θα προσπαθησω να βοηθησα εσας γιατι δεν με συμφερει να βαζω μονο ατομα κατω απο εμενα αλλα και κατω απο εσας αφου το συστημα ειναι πυραμιδα...καλη επιτυχια σε ολους σας...